Darmowe konto bankowe – Nest Bank

Darmowe konto bankowe – Nest Bank
11 kwietnia
19:19 2017

2017-04-11

Już od dawna na rynku próżno szukać konta osobistego, które daje możliwości czerpania profitów z jego posiadania. Banki odzwyczaiły nas także od darmowych kont. Większość z nich wprowadziła opłaty za korzystanie z rachunku lub karty. Spotkać można na szczęście oferty, gdzie spełnienie określonych warunków pozwala na uniknięcie lub spore zmniejszenie opłat. Jest jednak bank, który ma w swojej ofercie rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy za 0 zł i to bez żadnych dodatkowych warunków.     

Mowa tutaj o propozycji Nest Banku. Nest Konto to:

  • rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy za bezwarunkowe 0 zł
  • bezpłatne założenie i prowadzenie konta
  • 0zł za standardowe przelewy internetowe (Elixir), zlecenia stałe, polecenia zapłaty i przelewy europejskie SEPA)
  • 0 zł za wydanie i obsługę karty
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wpłaty we wszystkich wpłatomatach sieci Euronet

Nest Bank 28 października 2016 roku zastąpił dwie dotychczas działające marki: Bank SMART i BIZ Bank (obie należące do FM Banku PBP). Nowo powstały bank kieruje swoją ofertę przede wszystkim do rodzin i kładzie nacisk na usługi typu consumer finance. Reklamy Nest Banku można spotkać np. w TV.

Osobiście korzystam z oferty Nest Konta od listopada 2016 roku. Pełni ono u mnie rolę konta dodatkowego – to też forma „ubezpieczenia”. Dodatkowe konto może okazać się przydatne w wielu sytuacjach, np. podczas przerwy technologicznej/awarii w banku, gdy nie masz możliwości wykonania przelewu albo gdy zgubisz/zablokujesz/uszkodzisz kartę lub wykorzystasz dzienny limit transakcji.

Polecam je także Tobie! Aby założyć darmowe konto, wystarczy wypełnić ten wniosek

Spodobał Ci się ten wpis? Odwiedź moją stronę na facebooku, lajkuj, polecaj i udostępniaj moje artykuły.

Przezorny Zawsze Ubezpieczony